Skóra licowa

Total
0
Shares
Skóra licowa

Kaletnictwo jest dziedziną rzemiosła, w której materiał odgrywa największe znaczenie. Dzięki niemu dzieła mogą być perfekcyjnie skrojone, a cały projekt ma wspaniałą kompozycję. W wyniku tego można powiedzieć, że skóra licowa z dobrego gatunku bydła jest bardzo poszukiwanym produktem, o który walczy wielu kaletników. Niestety czasem skóra licowa jest trudno dostępna i kaletnicy muszą czekać miesiącami, aż sprowadzą jak zza granicy. Jednak istnieje sklep, w którym najwyższej jakości skóra licowa dostępna jest od ręki! To sklep z artykułami kaletniczymi CraftPoint.

Skóra licowa garbowana roślinnymi metodami

CraftPoint posiada najwyższej jakości skórę, która została garbowana metodami roślinnymi. Jest to bardzo ważny punkt, na który zwraca uwagę szerokie grono profesjonalnych kaletników. Wiedzą oni, że często ich dzieła trafiają do osób, które mogą mieć alergie na pewne chemikalia. Garbowanie roślinne ogranicza ryzyko reakcji alergicznych pod wpływem opiłków metali zbierających się na powierzchni skóry w przypadku garbowania chemicznego. Garbowanie roślinnymi metodami jest zgodne z zasadami natury, a równie dobrze przygotowuje skórę do obróbki. Dzięki garbowaniu roślinnymi metodami skóra pozostawia na swojej powierzchni piękny, naturalny i świeży zapach. To między innymi za ten punkt wiele osób kocha wyroby skórzane.

Sprawdź: skóra licowa – CraftPoint

Skóra licowa dostępna w sklepie Craftpoint dostępna jest od ręki! Bez czekania miesiącami na sprowadzenie jej zza granicy. Dzięki temu CraftPoint gwarantuje lokalnym kaletnikom stały dostęp do najważniejszego elementu w pracy rzemieślniczej. Nikt nie lubi jak jego projekty czekają na wykonanie ze względu na brak dostępności materiału.. Traci się wtedy zapach do pracy, a to jest najgorsze co tylko może się zdarzyć. Skóra licowa od CraftPoint sprzedawana jest na odpowiedniej wielkości fragmenty – również na pasy! Wraz z perfekcyjnie wyciętymi pasami skóry nie trzeba posiadać profesjonalnych narzędzi do cięcia aby samodzielnie zrobić pasek do torby, torebki czy spodni. Pasy ze skóry mogą być również bardzo ochoczo wykorzystywane przez profesjonalnych barberów ostrzących swoje brzytwy tradycyjnymi metodami.

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach wielu kaletników ma spory problem jeśli chodzi o zdobycie wysokiej jakości materiałów ze skóry. CraftPoint jest najlepszą odpowiedzią na ich prośby. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonego dostawy, a skóra od polskich producentów przez co kupując ją w CraftPoint wspiera się również lokalnych przedsiębiorców.

You May Also Like