Najlepsze akcesoria do kampera TOP 10

Total
0
Shares
Najlepsze akcesoria do kampera

Wyprawa kamperem nie może obejść się bez przygód. Każdy kto kocha ten sposób podróżowania ceni sobie przydatne gadżety i akcesoria, dzięki którym podróżowanie jest ciekawsze i prostsze! Oto 10 rzeczy, które trzeba koniecznie zabrać na swój urlop kamperem!

Składane krzesła

To ”must have” na polu kampingowym. Oczywiście, że w kamperze można usiąść, jednak gdy pogoda jest piękna warto wyjść na zewnątrz i rozkoszować się naturą. Składane krzesła łatwo przechowywać, są lekkie i wygodne. Można je ustawić przed kamperem i patrzeć na otaczającą nas naturę i bawiące się dzieci.

Stolik

Jeśli do stolika dołożymy także składany stolik, to powstaje zestaw idealny, by jeść śniadanie na świeżym powietrzu! W razie deszczu i na noc można szybko go złożyć, by następnego dnia rano cieszyć się posiłkiem na łonie natury. Stolik łatwo przechowywać podczas podróży. Może być duży lub mniejszy w zależności od preferencji. 

Szafka kempingowa

Wielofunkcyjna szafka do kampera https://sklep.kamperomania.pl/pl/c/Szafki/363, która zorganizuje i posegreguje kuchenne przybory oraz jedzenie to niezbędny gadżet do kampera. Jest stworzona z mocnego materiału, a na jej półkach można swobodnie ustawiać talerze i szklanki. Takie szafki często są wyposażone w zlewozmywak oraz kuchenkę elektryczną. Dzięki temu gotowanie podczas wyprawy kamperowej staje się łatwe i przyjemne.

Chemia do toalety

Zapewnia idealną higienę w kamperowej toalecie, jest to niezwykle ważny element higeny podczas podróżowania. Ten biodegradowalny płyn usuwa zanieczyszczenia w zbiornikach na nieczystości. Jest to bezpieczny sposób na pozbycie się zbędnego bagażu i zmniejsza gromadzenie się gazów w zbiorniku. Jest to ważny element w podróży, trzeba o nim pamiętać.

Przedsionek

Może być na stelażu lub pompowany, jest to wspaniały sposób na zwiększenie ilości miejsca na parceli kempingowej. Jest to namiot przyczepiany do kampera tworzący dodatkowy pokój, który chroni przed wiatrem, zimnem oraz przed gorącym słońcem. Nie trzeba już rozkładać i składać całego dobytku za każdym razem, gdy oddalamy się od kampera. Wystarczy zasunąć suwak i nasze rzeczy są bezpieczne.

Markiza

Gdy słońce świeci jak szalone szukamy schronienia w cieniu, w tym wypadku markiza sprawdzi się idealnie. Odrobina cienia na parceli kempingowej, na której nie zawsze są drzewa ma bardzo istotne znaczenie, szczególnie podczas podróży z dziećmi.

Bagażnik rowerowy

By dokładnie eksplorować miejsce wycieczki warto zabrać ze sobą rowery. Aby nie chować ich do środka, gdzie i tak jest już dość ciasno, można je włożyć na specjalny bagażnik rowerowy.

Lodówka turystyczna

Bez niej trudno się gdziekolwiek ruszyć. Zimne napoje i świeże warzywa to coś co uwielbiamy podczas wakacji. Lodówka turystyczna https://sklep.kamperomania.pl/pl/c/Lodowki-Turystyczne/327 jest niezbędna podczas wyprawy.

Grill turystyczny

Naszą polską tradycją jest grillowanie. Dlatego w kamperze nie może zabraknąć sprzętu, na którym zrobimy kiełbaski na ciepło.

Czujnik ilości gazu w butli

Świetny gadżet, dzięki, któremu wiadomo kiedy naładować butlę, na której najczęściej gotuje się posiłki w kamperze.

You May Also Like

Porsche Carrera GT

Oszałamiająca moc silnika, unikalny design oraz przemyślana konstrukcja to tylko niektóre z cech przypisywanych supersamochodom. Mianem tym określa się sportowe auta, które odznaczają się opływową, aerodynamiczną konstrukcją pozwalającą osiągać im…
View Post